Serwis

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Niezależnie czy jesteś zainteresowany wezwaniem serwisu mobilnego czy naprawą silnika w naszym warsztacie, prosimy o sprawdzenie numeru seryjnego silnika (agregatu), typu maszyny oraz ilości godzin przepracowanych przez silnik. Informacje te bardzo pomogą nam w identyfikacji silnika oraz właściwym przygotowaniu się do jego szybkiej naprawy. 
 
  • Pomocne informacje gdzie należy szukać numeru seryjnego silnika znajdują się tutaj.
 
Serwis Cummins oferuje profesjonalne usługi w zakresie mobilnego serwisu w terenie (u klienta) oraz napraw i remontów głównych silników i agregatów prądotwórczych w nowo otwartym warsztacie w Krakowie. 
Swoim działaniem pokrywamy obszar całej Polski operując z 6 miast rozlokowanych na terenie kraju. Dysponując flotą 11 w pełni wyposażonych samochodów serwisowych (Opel Movano) zapewniamy szybki dojazd do klienta. 
Każdy z naszych 26 mechaników posiada wymagane certyfikaty oraz odbywa regularne szkolenia w zakresie diagnostyki oraz napraw silników oraz agregatów prądotwórczych. 
Wszystkie wykonywane przez nas naprawy i remonty, podobnie jak wszystkie użyte części zamienne objęte są międzynarodową gwarancją Cummins.